„McDonald‘s“ Marijampolėje investavo beveik 1 milijoną eurų

Investavęs beveik 1 milijoną eurų, lyderiaujantis greito aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald‘s“ atveria restorano Marijampolėje duris. Įskaitant naujai atidarytą restoraną, šiuo metu „McDonald‘s“ tinklo restoranų skaičius padidėjo iki 14 visoje Lietuvoje ir 36 restoranų Baltijos šalyse.

Naujasis „McDonald‘s“ Marijampolės mieste yra pirmasis tinklo restoranas Suvalkijos regione. Šis restoranas turi ne tik esminius visų restoranų ypatumus, bet ir unikalią vaikų žaidimų erdvę,  interaktyvų stalą su įvairiais žaidimais, kuriuo gali naudotis visi restorano lankytojai. Tai pirmasis A+ energetinės klasės „McDonald‘s“ restoranas Baltijos šalyse ir tokios energetinės klasės verslo pastatas mieste. Be to, minimalistinis ir urbanistinis restorano interjero dizainas unikalus tuo, jog jis kol kas vienintelis toks Baltijos šalyse.

„Lietuvoje „McDonald‘s“ restoranuose apsilanko per 9 milijonus svečių kasmet. Nuolatos stengiamės užtikrinti, kad kiekvieno svečio vizitas būtų nepriekaištingas. Šiemet užbaigėme visų restoranų modernizavimą – įdiegėme savitarnos kioskus, patobulinome operacinę sistemą darbuotojams bei pagerinome svetingumo ir aptarnavimo prie staliukų, naujausios mūsų teikiamos paslaugos, lygį. 2018 metais į plėtrą Lietuvoje investavome daugiau nei 2,1 milijono eurų“, – teigia Vladimir Janevski, „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Naujausioms technologijoms bekeičiant lankytojų poreikius, „McDonald‘s“ skiria vis daugiau dėmesio restoranų skaitmenizacijai ir mobiliesiems sprendimams. Lankytojai, pateikę užsakymą per savitarnos kioskus, gali pasirinkti savo užsakymą gauti prie staliuko. Infraraudonosios technologijos dėka darbuotojai per kelias sekundes gali identifikuoti, kuriam staliukui užsakymas priklauso. Kai užsakymas paruoštas, darbuotojas jį nuneša ten, kur laukia svečias. Kaip  alternatyva, lankytojai savo užsakymą gali pasiimti ir patys lankytojų aptarnavimo zonoje.

„McDrive“ paslaugos mėgėjams įrengta speciali laukimo zona, kurioje norimą maistą bei gėrimus užsisakę svečiai gali patogiai laukti užsakymo atidavimo. Kol vykdomas vienas užsakymas, priimamas naujas užsakymas iš kito restorano svečio. Taip sutrumpinamas laukimo laikas prie aptarnavimo langelio ir maistas gaunamas greičiau.

Naujasis restoranas Marijampolėje įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje ir yra matomas iš kiekvienos greta esančios gatvės. „Pastovus Lietuvos ekonomikos augimas suteikia visišką pasitikėjimą ne tik didžiaisiais Lietuvos miestais, bet ir mažesniaisiais, kurie neabejotinai prisideda prie šalies ekonomikos augimo. Pirmasis miestas, kuriame plečiame veiklą, yra Marijampolė – čia mums pavyko per trumpą laiką užsitikrinti puikią vietą restoranui. Norėjome, kad tai būtų ypatinga vieta: miesto širdyje, kurią lengva pasiekti tiek pėstute, tiek automobiliu, ir mes labai džiaugiamės, kad naująjį restoraną atidarome būtnt čia“ – sako Vladimir Janevski.

Restorano plotas yra 405 kv. metrai, iš kurių 125,3 kv. metrai yra skirti svečiams. Likusią dalį užima virtuvė, restorano darbuotojų poilsio zona ir pagalbinės patalpos. Šalia restorano yra 95 kv. metrų dydžio terasa. Esant geram orui restorane vienu metu gali svečiuotis 128 lankytojai – 84 sėdimos vietos įrengtos viduje bei 44 vietos – terasoje.

Tikslus naujo restorano adresas – Kauno gatvė 28, Marijampolė. Restoranas dirbs kasdien nuo 7 valandos ryto iki vidurnakčio, o „McDrive” – visą parą.