Imant paskolą automobilio įsigijimui

Paskolos, kreditai, lizingas – visa tai daugeliui žmonių jau seniai įgrisę, tačiau be jų dažnam žmogui yra labai sunku pilnavertiškai gyventi, ypač kai aplink tiek daug įvairių pagundų: naujesnė, modernesnė buitinė technika, kas keletą mėnesių pasirodantys nauji išmanieji telefonai ir kitos naujienos, su kuriomis bandome spėti, o tai, kaip žinoma, kainuoja.

Imti paskolos mobilaus telefono ar kompiuterio įsigijimui, jei tai nėra būtinoji darbo priemonė, gal ir nereikėtų, verčiau pasinaudoti pardavėjų lizingų pasiūlymais. Vis tik paskolos irgi gali pasitarnauti, pavyzdžiui, nusprendus pilnai atnaujinti savo virtuvėje esančią buitinę techniką: pakeisti seną, daug elektros naudojantį šaldytuvą, atsisakyti senos didelės dujinės viryklės ir pasirinkti modernesnę, saugesnę. Imti kiekvienai prekę lizingą ir mokėti sutarties sudarymo mokestį būtų neparanku (to niekaip neišvengsite jei pirksite iš kelių skirtingų pardavėjų) finansiškai. Tuo tarpu imti vartojimo paskolą, gauti pinigus į savo sąskaitą ir juos išleisti kaip Jums parankiau, perkant ten, kur pigiausia, o ne ten, kur siūlo lizingo paslaugas yra daug naudingiau Jums. Žinoma, tai gali pareikalauti šiek tiek laiko, kadangi reikia sulyginti kainas, tačiau taip atnaujinant buitinę techniką galima sutaupyti net ir tūkstantį ar daugiau, priklausomai nuo to, kokios vertės techniką perkate.

Automobilis – dar vienas dalykas, be kurio sunkiai išsiverčia šeima. Viešojo transporto reformos, bandymai bet kokiais būdais žmones iš nuosavų automobilių persodinti į viešąjį transportą dar labiau viską pasunkina ir gatvėse vis didėja spūstys. Savaime suprantama, kad daug maloniau jausitės vairuodami naujesnį automobilį, ypač jei ilgai teks laukti spūstyje. Be viso to, naujesnis miesto automobilis bus daug ekonomiškesnis už seną, tad per mėnesį, jei vežinėjate kasdien, sutaupysite ne mažą sumą. Jums yra pasirinkimas – išleisti daug kurui ir remontui kasdien važinėjant senu automobiliu ar tą skirtumą bei dar šiek tiek skirti paskolos įmokoms ir mėgautis nauju ar poros metų senumo automobiliu, kuris būtų ne tik komfortiškesnis bei ekonomiškesnis, bet ir saugesnis leidžiantis į tolimesnes keliones, kur kyla didesnis pavojus. Antrasis variantas tikrai turėtų būti priimtinesnis, bent jau taip mano nemaža dalis žmonių, todėl paskolos automobilio įsigijimui yra gana populiarios.

Tiek imant paskolą automobilio įsigijimui, tiek nusprendus atnaujinti buitinę techniką labai svarbu įsitikinti, kad pirkiniai tikrai Jums yra reikalingi, jų įsigijimas pagelbės Jums kasdieniuose darbuose, leis sutaupyti laiko ar pinigų. Priešingu atveju, įsigyti tokius daiktus su paskolą gali būti nenaudinga, nes teks įsipareigoti nuo kelių mėnesių iki kelerių metų. Be viso to, vertėtų atkreipti dėmesį ir į būtinas išlaidas įsigijus minėtus daiktus (draudimas, eksploatacija ir kt.) Visai tai prisidės prie paskolos įmokų ir privers dar labiau pataupyti.

Visos paskolos turi tiek teigiamą, tiek neigiamą puses, todėl labai svarbu šias puses pastebėti ir įvertinti iš savo perspektyvos, o ne tik žiūrėti į visuomenėje vyraujančią nuomonę ar tai, ką kažkur kažkada teko išgirsti. Žinoma, savo nuomonę sudaryti nėra labai lengva, reikia turėti ir tam tikrų žinių, gebėti suprasti paskolų sutartis, kurios ne tik gana ilgos, bet ir ganėtinai painios. Skirkite tam šiek tiek laiko, pasisodinkite šalia draugą ar šeimos narį ir bandykite gilintis į sutartį bei jos sąlygas kartu – taip pasieksite rezultatų kur kas greičiau, lengviau išspręsite kilusius klausimus, rasite atsakymus neaiškioms vietoms.