„McDonald‘s“ Marijampolėje investavo beveik 1 milijoną eurų

Investavęs beveik 1 milijoną eurų, lyderiaujantis greito aptarnavimo restoranų tinklas „McDonald‘s“ atveria restorano Marijampolėje duris. Įskaitant naujai atidarytą restoraną, šiuo metu „McDonald‘s“ tinklo restoranų skaičius padidėjo iki 14 visoje Lietuvoje ir 36 restoranų Baltijos šalyse.

Atsakingas aukojimas: remti ar investuoti?

Rugsėjo viduryje Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA) organizavo pasaulinės iniciatyvos „Green Drinks“ susitikimą, kuriame asociacijos nariai drauge su platformos Aukok.lt atstovėmis diskutavo tema „Atsakingas aukojimas: remti ar investuoti?“. Įmonių socialinės atsakomybės projektai būna dvejopi: parama arba... socialinė investicija. Kuo tai skiriasi?

"International Jewellery London" parodoje minimalizmas nebe toks populiarus

Rugsėjo pradžioje Didžiosios Britanijos sostinėje Londone vyko tarptautinė juvelyrikos paroda. Jau daugiau nei 60 metų vykstančiame renginyje tradiciškai prisistato garsūs juvelyrikos prekiniai ženklai, kūrėjai, dizaineriai, taip pat ir brangakmenių, įrangos, įpakavimo tiekėjai, juvelyrikos projektavimo, liejimo paslaugų tiekėjai. Tarp daugiau kaip 350 dalyvių parodoje buvo ir lietuviai juvelyrai Viktorija Orkinė ir Karolis Ro Černeckis, parodos lankytojų, jos dalyvių dėmesį traukę originaliais papuošalais. 

international jewellery london paroda

Telefoniniai sukčiai taikosi ne tik į senuolius

„Swedbank“ saugumo ekspertai pastebi, kad šiais metais padaugėjo skambučių, kuomet gyventojai viliojami pelningais investavimo pasiūlymais. Šie skambučiai išsiskiria tuo, kad dažniausiai skambinama iš užsienio šalies, o pašnekovo dėmesį bandoma patraukti itin pelningu investavimo pasiūlymu. Investuoti žmogus kviečiamas, pervedant atitinkamą pinigų sumą į nurodytą sąskaitą arba suteikiant skambinančiajam prisijungimo duomenis prie interneto banko paskyros.

Verslo subtilybės: kaip neišleisti daugiau nei reikia?

Verslas yra viena iš tų temų, apie kurią galima kalbėti labai daug. Dar daugiau, būtent ši sritis yra neatsiejama ir nuo įvairiausių subtilybių – dėmesį verta atkreipti į tai, kad tam tikri aspektai ne tik aktualūs daugeliui, bet ir kone kiekvieną kartą galima rasti vis naujų sprendimų. Kaip žinia, joks verslas yra neįsivaizduojamas be investicijų, tačiau nemaža dalis verslo atstovų susiduria ir su tam tikrais iššūkiais.