Vaikai – svarbiausias turtas

Vaikai – svarbiausias turtas, o jį reikia saugoti ir branginti. Ne paslaptis ir tai, kad šiandien mažamečių vaikų tyko kaip niekad daug pavojų, todėl tėveliai ar kiti už juos atsakingi asmenys, turi įdėti nemažai pastangų, kad užtikrintų saugumą. Kokiomis priemonėmis galima tai padaryti?

Domėkitės, ką jūsų vaikas veikia internete

Ne paslaptis, kad šiandien vaikai ypač daug laiko praleidžia internete – net 5 – 7 erių metų vaikai tokiam laiko praleidimo būdui skiria ne vieną valandą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad tokiu laisvo laiko praleidimo būdu ypač turėtų būti suinteresuoti ir tėveliai. Puikia žinoma, kad internetas vaikui iš tiesų gali duoti labai daug – suteikti vertingos informacijos, ar praskaidrinti dieną filmukais, muzikai, žaidimais.

Vis dėlto, slypi ir tam tikros grėsmės – juk būtent naudojantis internetu yra bendraujama ir su nepažįstamais žmonėmis, o tai gali būti žalinga. Taigi, tėvelių pareiga yra supažindinti vaiką ne tik su interneto privalumais, bet ir trūkumais, o taip pat leisti vaikui suvokti, kokios yra galimos grėsmės. Domėdamiesi, ką jūsų vaikas veikia internete, galite išvengti daugybės nesusipratimų.

GPS sekimo įrankiai

GPS sekimo įrankiai yra dar vienas puikus būdas užtikrinti savo vaikų saugumą. Sužinokite, kur jie yra ir ką veikia bet kurios paros metu. Tačiau tai dar ne viskas – GPS sekimo įrankiai leis gauti svarbiausią informaciją net 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Ne paslaptis, kad tėveliai patiria ypač daug streso, nežinodami, kur yra jų vaikai. Streso kupinas akimirkų bus tikrai kur kas mažiau, jei naudosite GPS sekimo įrankius.

Supažindinkite, kaip tinkamai naudotis buities prietaisais

Statistika rodo, kad didelę dalį visų vaikų patiriamų traumų kyla dėl netinkamai naudojamų buities prietaisų. Savaime suprantama, buities prietaisai neretai yra netinkamai naudojami dėl įvairių priežasčių – neatsargumo ar paprasčiausio smalsumo. Tačiau neretai taip nutinka ir dėl dar vienos priežasties – vaikai nežino, kaip tinkamai naudotis. Taigi, traumų bus kur kas mažiau, jei išmokysite juos naudotis buities prietaisais.

Peržiūros: 19035