Kvepalai dovanai - kaip pasirinkti?

Kvepalai - tai be galo sunkus pasirinkimas, jei mąstote juos dovanoti savo artimam žmogui. Kiekvienas turime savo mėgstamus kvapus ir juos suvokiame skirtingai. Todėl net jei atradote jūsų nuomone panašų kvapą į kito žmogaus anksčiau naudotus kvepalus, tai dar nereiškia, jog naujieji kvepalai dovanos gavėjui patiks.

Tačiau kvepalų specialistai teigia, jog jei visgi nutarėte dovanoti kvepalus, visų pirma reikėtų atsižvelgti į jų gamintojus, į prekinio ženklo žinomumą. Net pasirinkus pigesnius panašios sudėties kvepalus, dar nereiškia, jog jie bus kokybiški. Daugelis pirkėjų tokiu būdu bando sutaupyti, tačiau juk ne veltui renkamės, pvz., Apple kompiuterį vietoje to, kad pirktumėme nežinomos kinų firmos įrenginį. Tad su kvepalais situacija gana panaši. Todėl niekada nepralošite, tarkime, pirkdami Chanel, Dior, Armani ar kitų žinomų gamintojų kvepalus. Nes mokėdami už vardą, susimokate ir už pridėtinę vertę - saugumą, kokybę, patikimumą.

Taigi, akivaizdu, jog kvepalai moterims visuomet geresnis variantas nei prasti. Tačiau šioje vietoje visgi reikėtų pamąstyti ir apie žmogaus, kuriam ruošiate dovaną, asmenybę. Kvepalų specialistai tokiais atvejais rekomenduoja daugiau pasikliauti savo intuicija, nebandyti išmąstyti apsisprendžiant dėl dovanos. Taip pat pagalvokite kokius pojūčius svarstomi kvepalai jums sukelia ir ar tie pojūčiai kaip nors siejasi su žmogumi, kuriam planuojate juos dovanoti. Galbūt jie pernelyg lengvi ar pernelyg aštrūs.

Rinkdamiesi dovanoti, visuomet apmąstykite ir tai, ar žmogus kvepalus naudoja kasdien, ar jais purškiasi tik ypatingomis progomis. Tai taip pat gali padėti apsispręsti. Kasdieniam naudojimui labiau tinkami lengvesni, neįpareigojantys kvepalai, na o ypatingoms progoms įprasta rinktis išskirtinius, dėmesį atkreipiančius ir žmogaus individualumą pabrėžiančius kvepalus. Tačiau net jei žmogus mėgsta kvepalais naudotis kasdien, dovanai galite išrinkti ir išskirtinius kvepalus, tačiau dovanodami būtinai paminėkite, jog šie kvepalai skirti ypatingoms akimirkoms.

Yra viena gudrybė, kuria pasinaudoję galite artimam žmogui išrinkti jam patiksiančius kvepalus. Pvz., jei žinote kokius kvepalus jis ar ji naudojo prieš tai, tiesiog užsukite į specializuotą kvepalų parduotuvę. Ten dirbantys konsultantai pagal ankstesnius kvepalus turėtų pasiūlyti bet keletą variantų, į kuriuos galėtumėte orientuotis. Tai ne tik sutaupys jums laiko, bet ir padės pasirinkti daugiau mažiau teisingai.

 

Taip pat didelė tikimybė, jog žmogui, kuriam planuojate dovanoti kvepalus, patiks to paties gamintojo kiti kvepalai, mat tų pačių gamintojų kvepalai neretai turi tokią pačią pagrindinės dalies sudėtį. O ji neretai apsprendžia kvapų derinį kvepaluose.

Peržiūros: 4406