Skrendam į Europos didmiesčius

Stanstedo oro uostas

Šiandien pigūs skrydziai leidžia pamatyti daugybę įvairiausių miestų ir šalių, nebeapsiribojama tik ypatingai populiariomis kryptimis ar priešingai, mažai keleivių sulaukiančiais skrydžių reisais. Dabar yra daugybė pigių skrydžių įvairiausiomis kryptimis tiek tiesiogiai iš Lietuvos, tik ir su vienu ar keliais persėdimais.

Jei ieškote įdomių kelionių krypčių ir norite pasidžiaugti savo trumpomis atostogomis be didelių išlaidų – pigūs skrydžiai Jums tikrai geras pasirinkimas, tačiau ar žinote, kur galite nukeliauti pigiai šiandieni? Pateikiame keletą populiarių krypčių, iš kurių galite rinktis tinkamą savo kelionėms, be to, tai gali būti ir tarpinės stotelės tolesniems skrydžiams:

Švedija

Pigūs skrydžiai į Stokholmą ar Malmę – taip vilioja ši Skandinavijos valstybė. Atvykę į Švedijos sostinę galite aplankyti įspūdingą muziejų kupiną salą, kurioje žymūs Vaza laivo ir Pasakų muziejai. Malmė vilioja savo besisukančiu pastatu – Turning Torso. Abu Švedijos miestai gali būti pasiekiami už juokingai mažą kainą.

Skrydžiai į Vokietiją

Bene visada pigiausių skrydžių sąraše galima pamatyti svarbų Vokietijos miestą – Frankfurtą. Tai ne tik populiari kryptis norint aplankyti Vokietiją, bet ir dažna vieta persėsti į kitą lėktuvą tolesniam skrydžiui, nes Frankfurto oro uostas patenka į daugiausiai keleivių aptarnaujančių oro uostų Europoje penketuką.

Skrydžiai į D. Britaniją

Pigūs skrydžiai į Didžiosios Britanijos sostinę Londoną – kasdienybė. Kiekvieną dieną iš Kauno ir Vilniaus kyla po kelis lėktuvus šia kryptimi, o skrydžių kainos tikrai nesikandžioja. Juokiamasi, jog vilniečiams aplankyti draugus Londone yra pigiau nei gyvenančius Klaipėdoje. Nieko keisto, kad net du Londono oro uostai yra didžiausių oro uostų (pagal keleivių skaičių) dešimtuke, o Heathrow oro uostas užtikrintai užima pirmąją vietą Europoje. Šiuo metu skristi į Londoną galima iš visų didžiausių Lietuvos oro uostų. Visai neseniai iš Palangos pradėjo skrydžius WizzAir bei RyanAir aviabendrovės. Geriausius skrydžių iš Palangos pasiūlymus galite rasti pigesniskrydziai.lt/is-palangos aviabilietų pardavimų svetainėje. Iš Palangos galima skristi į Londono Lutono bei Londono Stanstedo oro uostus. Į pirmąjį skraidina WizzAir, o į antrąjį (Stanstedo) populiarioji RyanAir.

Skrydžiai į Prancūziją

Meilės miestas Paryžius – viena iš populiariausių krypčių skrydžiams iš Lietuvos, dėl to galima tikėtis labai mažos kainos – kartais ji nukrenta net mažiau nei 10 €! Ar tai ne puiki proga dienai ar dviem aplankyti šį Prancūzijos miestą, kuris dažniausiai simbolizuojamas Eifelio bokštu? Aplankykite ir bokštą, ir žymių dizainerių parduotuves – ką veikti Paryžiuje tikrai rasite. Skrydžių kainos į Paryžių yra itin žemos dėl didelio populiarumo. Lėktuvai paprastai būna pilnai užpildyti, todėl aviabendrovės gali pasiūlyti patrauklesnes kainas.

Skrydžiai į Italiją

Italijos miestai taip pat sulaukia nemažai keliautojų iš Lietuvos. Dauguma jų atvyksta pailsėti, o pigūs skrydžiai į Romą ir Milaną tik dar labiau padidina keliautojų šiomis kryptimis skaičių. Prisijunkite prie jų ir Jūs – mados miestas Milanas ir vienintelis pasaulio miestas, kuriame yra kita šalis, - Roma laukiau Jūsų.

Tai tik kelios pigių skrydžių kryptis iš Lietuvos, kuriomis galima skristi be persėdimų. Peržvelkite pigių skrydžių pasiūlymus ir galbūt tai bus idėja kitoms Jūsų atostogoms. O galbūt taip stipriai susigundysite skrydžiais, jog dar mėnesio eigoje nutaikysite progą ir ištrūksite poilsiui. Pigūs lėktuvų bilietai suteikia labai daug galimybių visiems, kurie negali sėdėti vietoje ir dievina keliones, kad ir labai trumpas bei ne itin tolimas.

Peržiūros: 4698