Kokias klaidas daro jaunieji rinkdamiesi fotografą bei ruošdamiesi fotosesijai?

Ko gero, net nereikia sakyti, kiek laiko bei pastangų atima tinkamas pasiruošimas vestuvėms: būtina surasti pobūvio vietą, muzikantus, šventės vedėją, fotografą, užsakyti patiekalus bei gėrimus, šventinius fejerverkus, pasirūpinti dekoracijomis bei kvietimais. Tad nieko keista, jog daugelis porų į pasiruošimo šventei procesą įtraukia ir kitus žmones arba visus su šventės organizavimu susijusius klausimus patiki spręsti vedybų planuotojai. Tačiau yra porų kurios organizuoja šią svarbią gyvenimo šventę savarankiškai. Savaime suprantama, jog labai dažnai nepavyksta išvengti klaidų, susijusių su viena ar kita sritimi. Fotografija – tai pat ne išimtis. Būtent dėl šios priežasties pasidomėsime, kokias klaidas daro jaunieji rinkdamiesi fotografą bei ruošdamiesi fotosesijai.

Viena svarbiausių klaidų, kurią daro jaunieji yra netinkama fotografo paieška. Savaime suprantama, jog visi jaunavedžiai nori, kad jų vestuvių akimirkas įmažintų tik profesionalus vestuvių fotografas. Tad nieko keista, jog dažna pora galvoja, kad rasti profesionalų fotografą vestuvėms yra išties sunki užduotis. Tačiau iš tikrųjų taip nėra, tereikia žinoti, jog fotografo paieškos procesas – nesudėtingas ir greitas. Viskas, ką jums padaryti, tai į paieškos sistemos laukelį įvesti keletą paprastų frazių: profesionalus vestuvių fotografas Klaipėda arba profesionalus vestuvių fotografas Kaunas. Tam, kad tai padarytumėte, prireiks tik kelių sekundžių, o dar po kelių – išvysite geriausius rezultatus.

Yra dar viena svarbi klaida, kurią būtina aptarti. Labai dažnai jaunos poros, besiruošiančios vestuvėms išsirenka fotografą, tačiau pamiršti tiksliai išsiaiškinti, kiek kainuoja viena ar kita fotografo paslauga ir ar užsisakius didesnį kiekį paslaugų bus taikoma nuolaida. Būtent dėl to vėliau kyla įvairių nesusipratimų, kurie apkartina nuotaiką. Kad taip nenutiktų ir jums, apie paslaugas bei galimas nuolaidas paklauskite iš anksto.

Rinkdamiesi vestuvių fotografą jaunieji dažnai padaro ir dar vieną klaidą – pasitiki rekomendacijomis. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog ruošdamiesi savo vestuvėms dauguma jaunavedžių yra linkę pasikliauti kitų rekomendacijoms dėl pobūvių vietos, fejerverkų, puokščių bei kitų šios šventės atributų. Tad vestuvių fotografas – ne išimtis. Tačiau reikia žinoti, kad jei vienai jaunavedžių porai patiko vieno ar kito vestuvių fotografo teikiamos paslaugos, jos nebūtinai patiks ir kitai. Savaime suprantama, neverta praleisti progos pasidomėti tuo, ką jums siūlo draugais ar pažįstami, tačiau galutinį sprendimą priimkite patys.

Yra keletas klaidų, susijusių su fotosesija, kurias taip pat daro jaunieji. Bene pati svarbiausia – pernelyg nuobodžios fotosesijos. Vestuvinė fotosesija organizuojama vieną kartą gyvenime, tad ji turėtų būti išties įdomi bei originali. Prie jaunavedžių daromų klaidų galima priskirti ir tai, jog jaunos poros atsisako įvairių teminių rekvizitų fotosesijos metu. Reikia pabrėžti, jog nėra nė vienos priežasties, kodėl reikėtų jų atsisakyti: rekvizitai kainuoja nedaug, be to, galima pasidaryti jų patiems, pagyvina fotosesiją, suteikia išradingumo.

Peržiūros: 5497