Kaip nesiblaškyti vairuojant automobilį?

Vairuodami automobilį dažnai galvojame apie pašalinius dalykus ir mūsų dėmėsys nukrypsta nuo tiesioginės funkcijos kurią atliekame tuo metu. Vairuoti, reiškia stebėti kelio ženklus, aplink esančius kelio dalyvius ir reaguoti į visos aplinkos veiksmus. Taip viskas atrodo teoriškai kaip turime elgtis bet iš tiesų realybėje prie vairo ir kalbame telefonu, valgome, svajojame ir dar begalė priežasčių kaip praskaidriname šį nuobodų procesą.

Viršyti greitį yra labai dažna kiekvieno vairuotojo problema ir bendrai imant visos Lietuvos mastu šių pažeidimų užfiksuojama labai daug. Sprendimas šioje vietoje yra ne tik greičio ribojimo kameros bet ir kitas dalykas kuris gali veikti kaip prevencinė priemonė tai palydovinės navigacijos galimybė ekrane rodyti ir signalizuoti apie artėjančius greičio apribojimus. Yra sukurti mechanizmai kaip vairuotojas reaguoja pasikeitimus vairuodamas ir tam kad sumažinti stresą ir auto įvykių tikimybę yra siūloma prijungti vaiko stebėjimo kamerą prie navigacijos kaip ir galinio vaizdo kamerą. Maža to, navigacijas galima naudoti ne tik važiuojant į kelionę, orientuojantis svetimame mieste bet ir naudoti žvejyboje, varžybose.

Jeigu naudojate įrenginį kur nėra galimybės jo laikyti įjungto į pakrovimo lizdą tuomet geriau nustatykite nakties režimą kuris sunaudos mažiau energijos arba išvis išjunkite ir įjunkite tik tais momentais kai reikia pasirinkti kryptį kur važiuoti toliau. Netolimoje ateityje taps įprasta tokie sudėtingi dalykai kaip pavyzdyižui jei planuojate važiuoti į prekybos centrą ar oro uostą jums reikia vietos automobiliui pasistatyti. Su naujausia GPS palydovine sistema jums automobilis pats parodys kur yra laisvos vietos ir kaip greitai jas galite pasiekti. Visos šalys yra suinteresuotos kad šie procesai būtų įdiegti kuo greičiau ir vairuotojams būtų patogiau naudoti ne tik keliais bet ir kitomis erdvėmis skirtomis transporto priemonėms. Aplikacijas kurios padės parkuotis bus galima įdiegti į palydovinę automobilio navigaciją ir jose realiu laiku matysite kur galima pastatyti automobilį, ar tai yra tik trumpalaikio stovėjimo aikštelė r galima mašiną palikti visam laikui.

Kol šios technologijos yra išbandomos realiomis sąlygomis Izraelyje mums belieka laukti kol Lietuvoje bus įsteigtos atstovybės o gal kai kurias paslaugas galės teikti ir nuotoliniu būdu. Palydovinių įrenginių įvairiapusis panaudojimas mašinų pramonėje nuolat juda į priekį ir tik laiko klausimas kad visais jų teikiamais privalumais galėsime pasinaudoti ir mūsų krašte. Statistiniai duomenys ir objektų judėjimo stebėjimas realiu laiku leidžia išplėsti šias galimybes dar labiau.

Peržiūros: 21625