Ar verta pirkti navigacija?

Žmonėms vis dar iškyla klausimas ar verta pirkti navigacija, gal geriau naudoti Android telefoną ir Google žemėlapius. Atsakymas nėra toks paprastas iš pirmo žvilgsnio ir patarti sunku, viskas priklauso nuo aplinkybių. Nors abu variantai turi balso komandas, akcentas įvairus, gali būti ir anglų arba amerikiečių, palydovinis signalas nėra toks jautrus aplinkos pokyčiams lyginant su telefoniniu ryšiu kurio stiprumas svyruoja priklausomai kiek esate nutolęs nuo antenos. Už mobilų ryšių naudojimui žemėlapiams reikia mokėti abonentinį mėnesio mokestį arba atskirai už kiekvieną gigabaitą kiek išnaudojate.

Palydovinė navigacija neturi jokių ryšio sąnaudų ir tai pigesnis pasirinkimas kurį renkasi gudrūs vartotojai. Jeigu esate studentas net ir dvidešimt eurų jums gali būti dideli pinigais kuriuos išleistumėte protingai nei mokėti už internetą kurį naudojate žemėlapių atsisiuntimui kai vairuojate automobilį. Dažnai specializuotos navigacijos būna kiek aiškesnės ir yra pritaikytos būtent vairuotojams. Tokios smulkmenos kaip detaliai parodytos kelio juostos ir kuria Jums geriau važiuoti - kelionės svetimoje šalyje metu yra išties reikšmingos. Tuo tarpu paprasto, telefone naudojamos navigacijos dažnai yra pritaikytis plačiąjai masei, o n evairuotojams. Jos orentuotos ir į pėsčiuosius ir į miesto lankytinas vietas traukiančius turistus. Todėl jei GPS navigacija planuojate naudoti kelionėje - mūsų patarimas būtų vienareikšmiškas - reikia pirkti specialų įrenginį.

GPS navigacijos pasižymi daug greitesnių eismo informacijos atnaujinimo greičiu, šioje srityje kalbame apie atnaujinimą trisdešimties sekundžių intervalas kas yra iš tikro labai greita, nes penkios ar dešimt minučių atrodo visa amžinybė taip greitai judančiame transporto sraute. Ne kiekvienas įrenginys gali parodyti atbulinio vaizdo kameros vaizdą, tam reikia papildomos programinės įrangos, o iš anksto parengtas ir sukonfigūruotas gamykloje navigacijos ekranas veikia kaip daugiau funkcinis prietaisas ir grojantis muziką, rodantis kelią, galinio vaizdo kamera ir interneto naršyklė. Nesvarbu ar važiuojate šimta ar tūkstantį kilometrų pagalba jausite nuo pat pirmos kelionės minutės. Ilgas garantinis laikotarpis reiškia kad nereikės rūpintis jei įrenginys suges, tiesiog nunešite į gamintojo siūlomą servisą ir jis bus pataisytas visiškai nemokamai.

Peržiūros: 21502