Kokios klaidos dažniausiai vyrauja namų interjere?

Įrengiant namus, vienu pagrindinių tikslų tampa eksterjero įrengimas. Darbas turi būti atliktas kruopščiai, kokybiškai, išpildant kliento lūkesčius. Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad žmonės, planuodami, koks bus namų interjeras, neretai daro tam tikras klaidas. Jei dar tik planuojate namų įrengimo darbus, tokiu atveju pats metas susipažinti su klaidomis, kurios yra daromos. Pažintis su jomis leis išvengti pasikartojimo ir užtikrins kokybišką namų interjerą.

Parenkama netinkama vieta židiniui

Jei stalą ar fotelį perkelti iš vienos vietos į kitą yra labai lengva, tai visa kas kita yra židinio perkėlimas – pastarojo vietą pakeisti bus ypač sunku. Taigi, jei jau nusprendėte, kad jūsų namuose turėtų būti židinys, tai jo buvimo vietą turite apgalvoti labai atsakingai. Na, o nusprendę, kuri jis turėtų būti įkurdintas, visada galite kreiptis į www.decopolis.lt. Čia visada jūsų laukia madingi, profesionalūs bei ilgai akis džiuginsiantys sprendimai.

Neįvertinama medinių gaminių svarba

Dar viena klaida, kurią taip pat daro didelė dalis žmonių, yra ta, kad neįvertinama medinių gaminių svarba. Reikia akcentuoti kad būtent mediniai gaminiai turi labai daug privalumų – yra natūralūs, estetiški, ilgai tarnauja, suteikia namams šilumos bei patrauklumo, be to, puikiai tinka besirūpinantiems savo sveikata. Taigi, reikėtų nepamiršti šio puikaus pliusų sąrašo ir užuot teikus pirmenybę nenatūralioms žaliavos, pasirinkti medį. Na, o reikia kokybiškų ir patrauklių medienos gaminių, dėmesį vertėtų atkreipti į fenestrum.lt produktų asortimentą.

Parenkamos netinkamos spalvos

Pats metas įvardinti ir dar vieną klaidą. Pastaroji yra susijusi su spalvomis. Puikiai žinome, kad spalvos daro ypač didelį poveikį – jos mums gali ir pralinksminti, ir mintis praskaidrinti, tačiau tuo pat metu gali atimti ir paskutinius geros nuotaikos likučius. Tačiau tai dar ne viskas – spalvos gerokai galingesnės, nei mums gali pasirodyti – jos gali netgi pakeisti mūsų interjerą. Didelė dalis žmonių kurdami interjerus, net nepagalvoja apie tai, kad šviesi spalva gali optiškai padidinti tam tikrą patalpą ir atvirkščiai – jei kambarį išdažysite ypač tamsios spalvos dažais, tai jis atrodys kur kas mažesnis nei iš tiesų yra.

Parenkama netinkama baldų stovėjimo vieta

Patogūs ir gražūs namai yra tiesiog neįsivaizduojami be estetiškų ir komfortiškų baldų. Nieko keista, kad įsigiję naujus baldus naujakuriai pageidauja, kad pastarieji kuo ilgiau išlaikytų savo puikią išvaizdą bei spalvų ryškumą. Vis dėlto, tuo pat metu neretai daro didelę klaidą, kuri užtikrina, kad naujasis baldas savo spalvos ryškumą praras greičiau nei iš tiesų galėtų. Ir visa tai todėl kad nauji ryškiaspalviai baldai yra pastatomi priešais langą, kur juos gali pasiekti intensyvus saulės spindulių srautas. Toki būdu saulės spinduliai blukina ryškias spalvas, tad jau po kelerių metų baldai nebebus tokie ryškūs. Tačiau belieka tik pridurti, kad šio nemalonaus saulės spindulių poveikio tikrai nesunku išvengti – tereikia baldams parinkti tokią vietą, kurioje jų nepasiektų saulės šviesa.

Spalvos – puiku, tačiau ne per daug

Spalvos yra labai svarbus kiekvienų namų interjero akcentas. Dar daugiau – spalvos iš tiesų pradžiugina mus ir paįvairina gyvenimą, o tie, kurie nevengia jų, paprastai džiaugiasi kur kas geresne nuotaika ir ilgesniu gyvenimu. Vis dėlto, interjero ekspertai yra linkę tvirtinti, kad kalbant apie namų įrengimą, nereikėtų naudoti pernelyg didelės spalvų gamos. Pasirodo, geriausias pasirinkimas yra pagrindinės 2 – 3 spalvos, dar – tiek pat atspalvių. Na, o pernelyg didelė spalvų gausa yra prasto skonio požymis.

Peržiūros: 2876