Apie sesxebi

Tai, kad galima gauti greitą kreditą internetu Lietuvoje turbūt žino kiekvievas. Tačiau tokia paslauga yra populiari ne tik Lietuvoje bet ir kitose šalyse. Štai Gružijoje greitieji kreditai internetu yra vadinami swrafi sesxebi ir šioje šalyje taip pat yra itin populiarios specializuotos kreditų palyginimo svetainės, tokios kaip topsesxebi.com bei sesxebion.ge kuriose galima rasti ir mums gerai pažįstamų prekės ženklų. Suprantama, kad visiems vartotojams aktualu paslaugą (šiuo atveju sesxebi) gauti kaip galima pigiau, o dar geriau visiškai nemokamai. Čia ir pasitarnauja mūsų jau minėtas interneto svetainės.

500 swrafi sesxebi

Žinoma dažniausiai skolinamasi yra nedidelias sumas ir gana trumpam laikui. Kai kuriose šalyse tokio pobūdžio finansavimas yra net ir vadinamas - pinigais iki algos, Tai reiškia, kad žmonės dažniausiai pritrūksta nedidelių sumų ir šis finansavimo modelis yra sukurtas siekiant užpildyti šį rinkos segmentą. Taip pat iš pavadinimo galima suprasti, kad rinka yra reguliuojama ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Todėl tokio tipo kreditus gali gauti tik tie asmenys kurie turi darbą ar kitas nuolatines pajamas. Žinoma pasitaiko, kai besikreipiantys asmenys meluoja apie tai, kad turi darbą arba apie tai kie uždirbą, bet čia jau kita medalio pusė ir apie ją reikia atskiros temos. Kreditoriai patys stengiasi kaip galima tiksliau atfiltruoti pajamų neturinčius prašytojus, nes tik mokus klientas sugebės grąžinti pinigus ir tokiu būdų leis uždirbti skolintojui.

Jei Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei jau minėtoje Gruzijoje yra itn populiarios greiti kreditai interneru, tai vakarų Europos gyventojai pirmenybę teikią kreditinėms kortelėms. Žinoma pastarasias gauti yra kiek sudėtingiau, bet tai irgi gali būti padaryta internetu, tik užtruks kiek ilgiau. Tokios šalyse kaip Vokietyja, Jungtinės Amerikos Valstyjos, Norvegija bei daugybėje kitų veikia ir specializuotos bendrovės kurios išduoda kreditines korteles. Galimai tokia ateitis laukia ir Lietuvos smulkiųjų kreditorių. Šianien vis labiau ribojamas greitas kreditavimas, todėl būtų visai logiškas ir net natūralus sekantis žingsnis jei greitųjų kreditųš bendrovės virstu kredito korteles išduodančiomis įstaigomis. Paradoksalu, bet šiai dienai gauti greitą kreditą galima pigiau nei kredito kortelę. Tiesa sakant dauguma smulkiųjų paskolų - sesxebi teikėjų - pirmą kartą skolina visiškai nemokamai. Šiuo metu joks komercinis bankas nieko panašaus pasiūlyti dėja negali.

Lietuvoje šiuo metu yra itin stipriai kontroliuojamas finansinis sektorius. Pas mus galioja ne tik bendri Europos Sąjungos teisės aktai, bet dar ir nacionaliniai. Kurie savo ruoštu yra vieni griežčiausiu visame pasaulyje. Todėl dabar pasiskolinti per 15min. pavyksta toli gražu ne kiekvienam norinčiam. Čia greičiausiai tinka senas Lietuviškas priežodis - "iš didelio rašto, išėjo iš krašto", nes siekiant kontroliuoti rinką buvo priimti įstatymai kokių daugiau niekur kitur nėra.

 

Peržiūros: 1758